Sú pneumatiky Yokohama dobrá voľba?

pneumatiky Yokohama titulka

Pneumatiky Yokohama sú známe vo svete pneumatík. Značka Yokohama je dôveryhodná, pretože ponúka spoľahlivé pneumatiky s kvalitou, ktorá konkuruje spoločnostiam ako Michelin a Bridgestone. Spoločnosť vyrába rôzne pneumatiky na rôzne účely. Sú pneumatiky Yokohama dobrá voľba?

Pred nákupom sa zamyslite

Pri výbere značky alebo modelu pneumatiky by ste mali zvážiť rôzne faktory. Yokohama poskytuje kvalitné pneumatiky, ale iné značky alebo modely môžu lepšie vyhovovať vašim potrebám. Yokohama vyrába pneumatiky s dobrými dezénmi v rôznych rozsahoch a typoch pneumatík. Rôzne veľkosti sú vhodné pre rôzne vozidlá a povrchy. Pozrite si naše pneumatiky skladom a vyberte si tie svoje.

Získanie novej sady pneumatík môže byť niekedy drahá investícia, takže by ste si mali nájsť čas na prieskum a výber najlepšej značky, ktorá bude plne vyhovovať vašim potrebám.

Pneumatiky Yokohama sú ideálne pre ekologicky zmýšľajúcich vodičov. V tomto článku sa pozrieme na obľúbené produktové rady značky Yokohama.

Prehľad spoločnosti Yokohama

Spoločnosť Yokohama Tires je japonský výrobca pneumatík a bola založená 13. októbra 1917. Spoločnosť vyrába pneumatiky rôznych radov a typov. Medzi najvýznamnejšie produktové rady značky patria napríklad Yokohama AVID, Geolandar a Advan Fleva.

Spoločnosť existuje už viac ako sto rokov, ale populárnejšou sa stala, keď sa začala angažovať v oblasti motoristických športov. V spoločnosti Yokohama Tires neustále hľadali inovácie, čo je evidentné, keď pozrieme na jej neustále inovatívnejšie a ekologickejšie dizajny.

Spoločnosť Yokohama Tires je pobočkou spoločnosti Yokohama Rubber Company. Pri výrobe pneumatík používajú pokročilé gumové zmesi a nanotechnológie, vďaka čomu sú pneumatiky odolnejšie ako väčšina pneumatík na trhu v rámci ich cenovej kategórie.

Spoločnosť ponúka celoročné, letné a zimné pneumatiky. Môžete očakávať, že vaše pneumatiky Yokohama budú mať vynikajúce brzdné a zatáčacie schopnosti ako aj dobrý dezén.

Sú pneumatiky Yokohama dobrá voľba?

Spoločnosť Yokohama Tires vo všeobecnosti vyrába kvalitné pneumatiky. Ich pneumatiky sú vysokokvalitné a majú dlhú životnosť dezénu, vďaka čomu sú odolné a cenovo výhodné.

pneumatiky Yokohama Advan Fleva

Pneumatika Yokohama Advan Fleva je ekonomickejšia pneumatika, ktorá však stále ponúka výnimočný výkon a dobre brzdné vlastnosti aj na suchu. Yokohama má niekoľko možností pneumatík, ktoré vám pomôžu pri jazde po zasnežených cestách.

Ak hľadáte pneumatiky, ktoré by bez problémov prešli zasneženými cestami, séria Yokohama BluEarth má pre vás niekoľko skvelých možností. Pneumatiky Yokohama Geolander sú ideálnou voľbou, ak potrebujete pneumatiky pre nákladné vozidlo alebo SUV, majú dlhú životnosť dezénu a sú vhodné na jazdu v snehu a na klzkom povrchu.

Pneumatiky Yokohama BluEarth
pneumatiky Yokohama Avid

Pneumatiky radu Avid značky Yokohama sú celoročné pneumatiky s dlhou životnosťou dezénu.

Problémy s pneumatikami Yokohama

Pneumatiky Yokohama majú niektoré nevýhody. Mnohí ľudia majú pocit, že neposkytujú najlepšiu trakciu na mokrom povrchu.

Keď porovnáte pneumatiky Yokohama s pneumatikami Bridgestone alebo Pirelli, tak v mnohých aspektoch zaostávajú, no bodové rozdiely nie sú príliš veľké.

Sú pneumatiky Yokohama dobré?

Áno, sú naozaj dobré a kvalitné, avšak nie tak dobré ako modely Michelin, Pirelli a niektoré ďalšie špičkové značky. Pneumatiky Yokohama nevydávajú na ceste veľa hluku, sú šetrné k životnému prostrediu a dlho vydržia. Okrem toho sú k dispozícii za prijateľnú cenu.

Ďalšie pneumatiky z ponuky