Sú pneumatiky Matador dobrá voľba?

Pneumatiky Matador

Pneumatiky Matador reprezentujú našu krajinu vo svete pneumatík. Matador je medzinárodný výrobca pneumatík so sídlom na Slovensku, ktorý svoje pneumatiky predovšetkým vyváža. Až 87 % produkcie pneumatík ich spoločnosti distribuuje do krajín po celom svete. Medzi tieto krajiny patrí napríklad Nemecko, Spojené štáty a Rusko. Hoci spoločnosť Matador vyrába prevažne pneumatiky, vlastní aj továrne, ktoré vyrábajú súvisiace výrobky.

Prostredníctvom svojho združenia sú prepojení so skupinou Continental a majú vysoké normy kvality založené na medzinárodnej úrovni v celom odvetví výroby pneumatík. Pozoruhodnou súčasťou je, že sa starajú hlavne o tých, ktorí nepotrebujú drahé pneumatiky, teda napríklad tí, ktorí patria do “strednej triedy”.

Značka Matador, ktorá myslí na budúcnosť, vždy hľadá príležitosti na skúmanie inovácií

Spoločnosť Matador sa zameriava na poskytovanie širokého sortimentu kvalitných, ale cenovo dostupných pneumatík s minimálnym vplyvom na životné prostredie. Európska výroba znamená, že pneumatiky Matador neustále dosahujú dobré výsledky v laboratórnych porovnávacích testoch pneumatík, najmä pokiaľ ide o výkon za mokrého počasia, kde často prekonávajú aj drahšie značky.

Výhody kúpy pneumatík Matador

Matador je renomovaný výrobca pneumatík s viac ako 85 % pokrytím trhu pre osobné vozidlá a 50 % pre vozidlá 4×4. Sú chválené za kvalitné pneumatiky s dlhou životnosťou, čo možno pripísať faktu, že spadajú pod koncern Continental. Vyrábajú kvalitné pneumatiky s dlhou životnosťou za prijateľnú cenu, a preto vás neprekvapí, keď príde čas na ich výmenu.

Najpredávanejšie pneumatiky Matador

Pneumatiky Matador MP93 sa radia ako zimná pneumatika budgetovej triedy vyrobená pre osobné vozidlá, ktorú mnohí užívatelia odporúčajú ako jednu z najlepších pneumatík vo svojej triede za danú cenu. Pneumatika je spoľahlivá a dobre sa ovláda na akomkoľvek povrchu a za akýchkoľvek poveternostných podmienok. Okrem toho je ľahká, má nízky valivý odpor, minimalizuje emisie CO2 a dobre funguje pri jazde po rovine aj pri zatáčaní. Všetky behúne sú navrhnuté tak, aby vydržali a neopotrebovali sa bez ohľadu na to, aké sú staré, takže fungujú konzistentne aj s pribúdajúcim vekom pneumatiky.

Continental a Matador

Spoločnosť Continental, podobne ako mnohí špičkoví výrobcovia, chce konkurovať v rôznych segmentoch trhu bez toho, aby oslabila svoju vlastnú prestížnu značku. Najjednoduchším a najefektívnejším spôsobom, ako to dosiahnuť, je získať samostatnú značku s dobrou povesťou, ako je Matador. Continental im umožnil zostať verný svojej základni zákazníkov a hodnotám a zároveň expandovať do segmentu strednej triedy alebo lacných pneumatík.

Získajte viac istoty vďaka radu pneumatík Matador

Vyrábajú pneumatiky špecializované na letné aj zimné podmienky, ale aj čoraz populárnejšie celoročné pneumatiky. Matador vyrába pneumatiky pre širokú škálu osobných vozidiel, SUV, ľahkých nákladných vozidiel a terénnych automobilov. Ich kvalita spolu so silným postavením na trhu a dobrej povesti s podporou spoločnosti Continental im priniesla veľkú výhodu vo svete obchodu.

Pneumatiky Matador